Πήρε φωτιά η κουζίνα διαμερίσματος στον 3ο όροφο πολυκατοικίας
Συναγερμός σήμανε λίγο μετά τις 2:30 το μεσημέρι την Κυριακή της Αποκριάς στην Πυροσβεστική Υπηρεσία λόγω φωτιάς που ξέσπασε σε διαμέρισμα 3ου ορόφου πολυκατοικίας που βρίσκεται επί της οδού Εθνικής Αντιστάσεως στον Δήμο Νεάπολης – Συκεών.
Επί τόπου έσπευσαν δύο οχήματα της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας που κατέσβεσαν τη φωτιά. Από το συμβάν δεν καταγράφηκε κάποιος τραυματισμός.