Η ανακοίνωση της ΕΥΑΘ
Ταλαιπωρία περιμένει την Πέμπτη για αρκετές ώρες καταναλωτές στην περιοχή της Σταυρούπολης.
Σύμφωνα με την ΕΥΑΘ, από τις 9:00 έως τις 16:00, θα πραγματοποιηθούν εργασίες σύνδεσης νέου αγωγού Φ110, στην συμβολή των οδών Αρκαδίου – Χάνι Γραβιάς της ΔΕ Σταυρούπολης, του Δήμου Παύλου Μελά.
Λόγω των παραπάνω εργασιών θα παρουσιαστούν προβλήματα υδροδότησης στην περιοχή που περικλείεται από τις οδούς Περιφερειακής – Ιθάκης – Περικλέους – Μπουμπουλίνας – Χαρίλαου Τρικούπη – Αμαράντου καθώς και στις παρακείμενες οδούς, της ΔΕ Σταυρούπολης του Δήμου Παύλου Μελά.