Connect with us

Αθλητικά

Σέντρα σε Α, Α1 ΕΠΣΜ και Γ’ Εθνική κατηγορία

Published

on

Όλες οι αναμετρήσεις αναλυτικά

Σέντρα σε Α, Α1 ΕΠΣΜ και Γ’ Εθνική κατηγορία για το Σαββατοκύριακο 23 και 24 Οκτωβρίου, με τις ομάδες να έχουν ζεστάνει τις μηχανές του και να περιμένουν το πρώτο σφύριγμα για τη νέα σεζόν 2021-2022.

Μετά την αναβολή λόγω ‘Μπάλλου” το πρόγραμμα περιλαμβάνει πλούσιους αγώνες και τοπικά ντέρμπι με το «καλημέρα», ειδικότερα Νίκη Ευκαρπίας – Κανονιέρηδες και Εθνικός Μαλγάρων – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου να δεσπόζουν για την πρώτη αγωνιστική.

Σάββατο 23 Οκτωβρίου

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ Ευόσμου – Αναγέννηση Χαλκηδόνας

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 16.30

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Φοίνικας Πολίχνης – Μαραθώνα

Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 16.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 16.30

Εθνικός Μαλγάρων – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 16.30

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΜΑΣ Αγχιάλου

Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) – ώρα: 16.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Νίκη Ευκαρπίας – Κανονιέρηδες

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 16.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ

Πανόραμα – ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 16.30

Δόξα Ρετζικίου – ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο: Πεύκων – ώρα: 16.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 16.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 16.30

ΑΕ Κρήνης – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ

Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 16.30

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 16.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ

Ατρόμητος Τριαδίου – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

Γήπεδο: Τριαδίου – ώρα: 16.30

Αστέρας Ραιδεστού – Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 16.30

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Θέρμης – ώρα: 16.30

ΑΟ Θράκης – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 22ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Μακεδονία Ευκαρπίας

Γήπεδο: Νεοχωρούδας – ώρα: 16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 25ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Αστραπή Νεάπολης – Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 16.30

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – ΑΣ Αγ. Παύλος

Γήπεδο: Μελισσοχωρίου – ώρα: 16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 26ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Ενωση Συκεών – Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 16.30

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Ελπίδες Συκεών

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 27ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Προοδευτική – Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 28ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 16.30

ΠΑΟΚ – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα: 16.30

Κυριακή 24 Οκτωβρίου

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

Θερμαϊκός Θέρμης – Αναγέννηση Πλαγιάς

Γήπεδο: Θέρμης – ώρα: 15.00



Γ’ ΕΘΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΑΕ Λευκίμμης

Γήπεδο: Μηχανιώνας – ώρα: 15.00



Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΕ Ποντίων Κοζάνης

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα: 15.00



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Δόξα Πενταλόφου – Καμπανιακός

Γήπεδο: Πενταλόφου – ώρα: 11.00



Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 16.30



Ιωνικός – Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 16.30



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Αετός Βασιλικών – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο: Βασιλικών – ώρα: 16.30



Αναγέννηση Επανομής – Παύλος Μελάς

Γήπεδο: Επανομής – ώρα: 16.30



Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.00



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


ΓΣ Ηλιούπολης – Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00



Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Ελευθεριακός

Γήπεδο: Βαθυλάκκου – ώρα: 11.30



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.00



Αστέρας Αμπελοκήπων – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00



Αίας Ευόσμου – ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.30



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.30



Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 11.30



Εθνικός Πυλαίας – Αρης Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 16.30



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Δόξα Ασσήρου – Νέστωρ Οσσας

Γήπεδο: Περιβολακίου – ώρα: 16.30



Νίκη Ηρακλείου – Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο: Ηρακλείου – ώρα: 16.30



Αρης Καβαλαρίου – Μακεδονικός Ασκού 3-0 α.α.



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Μελιτέας – Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 16.30



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Αναγέννηση Ρυσίου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) – ώρα: 16.30



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 19ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Δάφνη Ακροποτάμου – Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο: Ακροποτάμου – ώρα: 11.30



Μαγνησιακός – ΑΟ Μεσήμβριας

Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 11.30



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 20ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Μακεδών Ευόσμου – Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 16.30



Ρουβίκωνας – Αστραπή Δενδροποτάμου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 16.30



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 21ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Ελπίδες Αμπελοκήπων – ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 14.00



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 22ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Σταυραετός Ευξεινούπολης – ΑΟ Νέας Ευκαρπίας

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.00



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 23ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Φιλαδέλφειας – ώρα: 16.30



Νίκη Νεοχωρούδας – Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο: Νεοχωρούδας – ώρα: 16.30



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 24ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Εθνικός Λαγυνών – Ποντιακός Πολυδενδρίου

Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 11.30



Φοίνικας Σχολαρίου – Δόξα Περιβολακίου

Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 11.30



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 27ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Φοίνικας Τούμπας – Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.00



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 29ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Αστέρια – Αριστοτέλης

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 11.30



Μαραθών Υποδομή 1926 – ΑΟ Σούτερς

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 13.30



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 30ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Δόξα Τούμπας – Δόξα Αδένδρου

Γήπεδο: Αδένδρου – ώρα: 16.30



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 31ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Λακκιάς – ώρα: 11.30

Advertisement
Advertisement
Advertisement